Tak klasika. Bola tam nejaká tá výška (moja milovaná FMK), nasledovalo vyskúšanie práce v nejakej menšej firmičke (ephotoshop.sk) a potom vo väčšej firme (moja milovaná Profesia.sk). Počas tohto obdobia samozrejme rozbiehanie kadejakých “pomimo” .

A nakoniec (alebo na začiatok? :-)) po vyhorení v práci s prišlo aj odpútanie sa od života 9-17 a naplno pustenie do podnikateľských aktivít.

Rozhovor pre časopis Atteliér v sekcii Absolventi – Prečítať TU

Rozhovor pre biznis časopis Profit (O Zumbe, YouTube atď) – celý článok TU

6 miliónov videní videa na YouTube – pozri si aj celý kanál

Moje projekty:

FITSHAKER

Tento online fitness projekt tvoríme už od apríla 2013. V krátkosti sa jedná o virtuálne fitko pre ženy, kde si prostredníctvom profesionálnych videí zacvičia všetky mamičky, tehuľky a ďalšie zaneprázdnené bytosti ženského pohlavia svoje obľúbené skupinové cvičenie v pohodlí domova (štýly Aerobik, Latino Aerobik, Jóga, Cvičenia pre tehotné, posilňovacie a formovacie cvičenia atď) + trackovanie váhy, počítanie spálených kalórií atď. A veľkým bonusom sú priame prenosy z cvičení.

peter_svaral_na_blog2

Knihy z kolekcie Z fitka do kuchyne 1-3

Naše fitness kuchárske bestsellery z kolekcie Z fitka do kuchyne. Vytvorili sme ich v spolupráci s ďalšími fitnesskami, inštruktorkami a trénerkami zo Slovenska a Česka. Kým nemáme spustený eshop. tak ich stále máme pod samostanými webmi (www.fitnesskucharka.sk, www.zdravedezerty.sk, www.cojestpocviceni.sk )

www.fitnessdiar.sk

Asi netreba vysvetľovať, čo je toto 🙂

www.zumba-party.sk

Náš prvý offline biznis, ktorý postupne ťaháme do online sveta (priame prenosy z cvičení). Okrem riadenia a propagácie hodín Zumby organizujeme pravidelne dovolenky, pobyty, Zumba maratóny atď

Na tejto stránke nájdete okrem iného aj náš prvý eBook “Ako schudnúť so Zumbou za 30 dní” zadarmo

GRAVEYARD 

Addictive party 

Tanečná klubovka, ktorá takmer 5 rokov premiérovo prinášala nielen európske Dj-ské hviezdy na Slovensko do malého mesta Levice. Medzi hostí patrili aj mená ako Ashley Wallbridge, First State, Mike Shiver, Indecent Noise, Ferry Tayle, Ali Wilson, Bryan Kearney.

Momentálne má akcia už vyš5 2 ročnú prestávku kvôli nedostatku času a energie na jej organizáciu. Problém je aj to, že sa človek nerozkrojí a keďže táto tanečná party to má ďaleko od mojej primárnej oblasti, teda fitness, nedokázal by som sa aj naďalej naplno venovať obidvom.

VIDEO